Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 281 869 242
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > E - shop > Mytí nádobí včetně příslušenství > Myčky skla

Komplexní nabídka služeb


Myčky skla

Návrh, dodávka, montáž a servis profesionálních gastro zařízení pro hotely, restaurace, školy, domovy důchodců. Nerezový nábytek, gastronádoby, hrnce, sklo, porcelán, gastro doplňky.


Myčky skla:

Myčky skla typu WM 35 a 40 jsou jednoplášťové myčky celonerezového provedení s čelním otevíráním a s časově řízenými dávkovači oplachového a mycího prostředku. Časové dávkovače zaručují maximálně přesné dávkování chemie, jež je nezbytné pro co nejkvalitnější mytí. Všechny modely WM mají z důvodu snadného čištění lisovanou mycí vanu s topným tělesem mimo tuto vanu.

Mytí nádobí u typů WM 35 a 40 je zajišťováno dolními mycími a oplachovými rotačními rameny a horními oplachovými rotačními rameny. Mycí cyklus trvá 2 minuty. Mytí je uskutečňováno vodou o teplotě 55°C, která je pomocí mycího čerpadla čerpána přes filtry z vany. Oplachová voda z boileru o teplotě 85°C je vytlačována tlakem přiváděné vody. Voda ve vaně je obměňována čistou vodou při oplachovém cyklu (2-3l) a proto výměna vody ve vaně je doporučená po 20 – 30 cyklech.

Oschnutí nádobí je zajištěno rozdílem teplot oplachové vody 85 - 90°C a okolního vzduchu. Odtok vody z myčky je zajištěn odpadovým čerpadlem. Pro zlepšení kvality mytí a ochrany myčky před usazováním vodního kamene, je nutné osadit přívod vody změkčovačem vody.