Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 281 869 242
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > O nás

                                           FIRMA.jpg

O nás

Vítejte v AGR Gastro - Váš partner pro profesionální gastronomii

Kdo Jsme
AGR Gastro je etablovanou firmou s bohatými zkušenostmi, působící v oblasti poskytování profesionálního gastronomického vybavení. Naše společnost vznikla v roce 1992, a od té doby si budujeme pověst spolehlivého partnera pro široké spektrum gastronomických provozů.

Naše Služby

Dodávky profesionálního gastronomického zařízení

Poskytujeme komplexní nabídku kvalitních gastronomických zařízení pro různé typy podniků, včetně restaurací, hotelů, kaváren, školních kuchyní, nemocnic a dalších. Naše produkty jsou pečlivě vybírány s důrazem na spolehlivost, výkon a moderní design.

Prodejna a showroom ve Žďáru nad Sázavou


V naší prodejně ve Žďáru nad Sázavou můžete osobně prozkoumat naši širokou nabídku. Zde vám naši odborníci poskytnou konzultace a poradenství, abyste mohli vybrat ta nejvhodnější gastronomická zařízení pro váš podnik.

Projektování a poradenství


Náš tým zkušených profesionálů vám pomůže s projekcí a správným dispozičním uspořádáním vašeho gastronomického provozu. S ohledem na specifika vašeho podnikání vám doporučíme optimální gastro technologie, které budou odpovídat jak charakteru vašeho podniku.

Dodávky, montáž a školení


Zajišťujeme spolehlivé dodávky přímo k vám, profesionální montáž našeho vybavení a detailní školení pro vás i váš personál. Naši technici se postarají o bezproblémový chod vašeho zařízení.

Servis a údržba

S AGR Gastro můžete počítat i po nákupu. Poskytujeme efektivní servis, zahrnující řešení záručních i pozáručních záležitostí a pravidelné preventivní prohlídky, které zajistí optimální výkon vašeho vybavení.

Jsme hrdí na to, že můžeme být spolehlivým partnerem pro gastronomické provozy různých velikostí. Naše zákaznické služby jsou postaveny na osobním přístupu, odbornosti a závazku k úspěchu našich klientů.

Nechte nás být vaším partnerem na cestě k  gastronomickému zážitku. Kontaktujte nás a dovolte nám přispět k úspěchu vašeho podniku!