Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 281 869 242
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > E - shop > Nerezový nábytek

Komplexní nabídka služeb


Nerezový nábytek

Návrh, dodávka, montáž a servis profesionálních gastro zařízení pro hotely, restaurace, školy, domovy důchodců. Nerezový nábytek, gastronádoby, hrnce, sklo, porcelán, gastro doplňky.


Nerezový nábytek.


Naše společnost dodává kompletní sortiment nerezového neutrálního nábytku, a to jak ve standardních rozměrech a provedeních, tak v nejrůznějších atypických úpravách dle potřeb zákazníka.

Jedná se především o pracovní desky nerezové, bukové a mramorové, pracovní stoly v nejrůznějším provedení, dřezy, pojízdné dřezy a vany, mycí stoly, vstupní a výstupní stoly k myčkám nádobí, válečkové vstupní a výstupní stoly k mycím strojům, nerezové regály na nádobí, skříně, prokládací skříně, příborníky, podstavce pod konvektomaty, pece a myčky, stolové nástavce, nástěnné skříňky a nástěnné police, police s kořenkami, vozíky a plošiny, výlevky, kombinované výlevky, neutrální vitríny, pojezdové dráhy k výdejním linkám, hygienické zákryty nad výdejní vany, odsávací digestoře, nerezové podlahové vpustě, teplé a studené výdejní vitríny, výdejní vany, zásobníky na pečivo, zásuvky pod kávovary, nerezové konzole, zábradlí, odpadní koše, bionádoby, zásobníky na příbory, a další sortiment.

Výrobky uvedené v e-shopu jsou pouze výběrem z širokého sortimentu. Kontaktujte, prosím, naši společnost a my vám zpracujeme nabídku, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Produkty Nerezový nábytek

Záznamov: 496, Zoradiť tovar podľa:

Nerezový nábytek. Naše společnost dodává kompletní sortiment nerezového neutrálního nábytku, a to jak ve standardních rozměrech a provedeních, tak v nejrůznějších atypických úpravách dle potřeb zákazníka. Jedná se především o pracovní desky nerezové, bukové a mramorové, pracovní stoly v nejrůznějším provedení, dřezy, pojízdné dřezy a vany, mycí stoly, vstupní a výstupní stoly k myčkám nádobí, válečkové vstupní a výstupní stoly k mycím strojům, nerezové regály na nádobí, skříně, prokládací skříně, příborníky, podstavce pod konvektomaty, pece a myčky, stolové nástavce, nástěnné skříňky a nástěnné police, police s kořenkami, vozíky a plošiny, výlevky, kombinované výlevky, neutrální vitríny, pojezdové dráhy k výdejním linkám, hygienické zákryty nad výdejní vany, odsávací digestoře, nerezové podlahové vpustě, teplé a studené výdejní vitríny, výdejní vany, zásobníky na pečivo, zásuvky pod kávovary, nerezové konzole, zábradlí, odpadní koše, bionádoby, zásobníky na příbory, a další sortiment. Výrobky uvedené v e-shopu jsou pouze výběrem z širokého sortimentu. Kontaktujte, prosím, naši společnost a my vám zpracujeme nabídku, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům.