Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 281 869 242
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > E - shop > Mytí nádobí včetně příslušenství > Myčky skla a nádobí

Komplexní nabídka služeb


Kategória Myčky skla a nádobí

Návrh, dodávka, montáž a servis profesionálních gastro zařízení pro hotely, restaurace, školy, domovy důchodců. Nerezový nábytek, gastronádoby, hrnce, sklo, porcelán, gastro doplňky.


Myčky skla a nádobí typu WM

Myčky skla a nádobí typu WM 50 a 80 jsou určeny pro mytí skla a talířů. Tyto jednoplášťové myčky jsou celonerezového provedení s čelním otevíráním a s časově řízenými dávkovači oplachového a mycího prostředku. Časové dávkovače zaručují maximálně přesné dávkování chemie, jež je nezbytné pro co nejkvalitnější mytí. Všechny modely WM mají lisovanou mycí vanu s topným tělesem vně vany, pro co nejsnazší čištění.

Myčky skla a nádobí WM50 a 80 mají nahoře i dole rotační mycí a oplachová ramena. Model WM 80 nabízí výběr ze čtyř mycích časů, a to 1,2,3 a 4 minuty. Mytí je uskutečňováno vodou o teplotě 55°C, která je pomocí mycího čerpadla čerpána přes fifi ltry z vany. Oplachová voda z boileru o teplotě 85°C, je vytlačována tlakem přiváděné vody. Voda ve vaně je obměňována čistou vodou při oplachovém cyklu (2-3l), a proto výměna vody ve vaně je doporučená po 20 – 30 cyklech. Myčky pro mytí talířů jsou vybaveny filtry nečistot ve vaně. Při mytí talířů je nutné jejich opláchnutí tlakovou sprchou a odstranění hrubých nečistot. Oschnutí talířů je zajištěno rozdílem teplot oplachové vody 85 - 90°C a okolního vzduchu, čímž dojde k odpaření vody z nádobí a tím jeho uschnutí. Odtok vody z myčky je zajištěn odpadovým čerpadlem. Pro zlepšení kvality mytí a ochrany myčky před usazováním vodního kamene, je nutné osadit přívod vody změkčovačem vody.

Myčky skla a nádobí typu WP

Myčky skla a nádobí - typy WP 50,80 jsou doporučovány pro mytí skla a talířů. Tyto myčky nádobí jsou dvouplášťového celonerezového provedení s čelním otvíráním, s dávkovači oplachového a mycího prostředku řízenými časově. Použití časových dávkovačů zaručuje přesné dávkování chemie, jež je nezbytné pro co nejkvalitnější mytí. Mycí cyklus trvá 2 minuty. Všechny modely myček nádobí WP mají lisovanou mycí vanu s topným tělesem vně vany, pro co nejsnazší čištění. Systém mytí zaručuje mytí nádobí vždy v čisté vodě - systém WCS.

Mytí je uskutečňováno vodou o teplotě 55°C, která je přes filtry čerpána pomocí mycího čerpadla z vany. Oplachová voda z boileru o teplotě 85°C, je vytlačována tlakem přiváděné vody. Typy určené pro mytí talířů jsou ve vaně vybaveny nerezovými fifi ltry. Při mytí talířů je nutné jejich opláchnutí tlakovou sprchou a odstranění hrubých nečistot. Oschnutí talířů je zajištěno rozdílem teploty oplachové vody 85 - 90°C a okolního vzduchu čímž dojde k odpaření vody z nádobí. Odtok vody z myčky je zajištěn odpadovým čerpadlem. Všechny typy myček nádobí řady WP jsou vybaveny dolními a horními mycími oplachovými rotačními rameny.

Produkty Myčky skla a nádobí

Záznamov: 14, Zoradiť tovar podľa:

Myčky skla a nádobí typu WM Myčky skla a nádobí typu WM 50 a 80 jsou určeny pro mytí skla a talířů. Tyto jednoplášťové myčky jsou celonerezového provedení s čelním otevíráním a s časově řízenými dávkovači oplachového a mycího prostředku. Časové dávkovače zaručují maximálně přesné dávkování chemie, jež je nezbytné pro co nejkvalitnější mytí. Všechny modely WM mají lisovanou mycí vanu s topným tělesem vně vany, pro co nejsnazší čištění. Myčky skla a nádobí WM50 a 80 mají nahoře i dole rotační mycí a oplachová ramena. Model WM 80 nabízí výběr ze čtyř mycích časů, a to 1,2,3 a 4 minuty. Mytí je uskutečňováno vodou o teplotě 55°C, která je pomocí mycího čerpadla čerpána přes fifi ltry z vany. Oplachová voda z boileru o teplotě 85°C, je vytlačována tlakem přiváděné vody. Voda ve vaně je obměňována čistou vodou při oplachovém cyklu (2-3l), a proto výměna vody ve vaně je doporučená po 20 – 30 cyklech. Myčky pro mytí talířů jsou vybaveny filtry nečistot ve vaně. Při mytí talířů je nutné jejich opláchnutí tlakovou sprchou a odstranění hrubých nečistot. Oschnutí talířů je zajištěno rozdílem teplot oplachové vody 85 - 90°C a okolního vzduchu, čímž dojde k odpaření vody z nádobí a tím jeho uschnutí. Odtok vody z myčky je zajištěn odpadovým čerpadlem. Pro zlepšení kvality mytí a ochrany myčky před usazováním vodního kamene, je nutné osadit přívod vody změkčovačem vody. Myčky skla a nádobí typu WP Myčky skla a nádobí - typy WP 50,80 jsou doporučovány pro mytí skla a talířů. Tyto myčky nádobí jsou dvouplášťového celonerezového provedení s čelním otvíráním, s dávkovači oplachového a mycího prostředku řízenými časově. Použití časových dávkovačů zaručuje přesné dávkování chemie, jež je nezbytné pro co nejkvalitnější mytí. Mycí cyklus trvá 2 minuty. Všechny modely myček nádobí WP mají lisovanou mycí vanu s topným tělesem vně vany, pro co nejsnazší čištění. Systém mytí zaručuje mytí nádobí vždy v čisté vodě - systém WCS. Mytí je uskutečňováno vodou o teplotě 55°C, která je přes filtry čerpána pomocí mycího čerpadla z vany. Oplachová voda z boileru o teplotě 85°C, je vytlačována tlakem přiváděné vody. Typy určené pro mytí talířů jsou ve vaně vybaveny nerezovými fifi ltry. Při mytí talířů je nutné jejich opláchnutí tlakovou sprchou a odstranění hrubých nečistot. Oschnutí talířů je zajištěno rozdílem teploty oplachové vody 85 - 90°C a okolního vzduchu čímž dojde k odpaření vody z nádobí. Odtok vody z myčky je zajištěn odpadovým čerpadlem. Všechny typy myček nádobí řady WP jsou vybaveny dolními a horními mycími oplachovými rotačními rameny.