Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 281 869 242
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > Gastrostudio

Srdečně vás zveme do našeho zbrusu nového gastronomického studia, které kombinuje inovativní přístup k vaření s vrcholným technologickým vybavením od renomovaného českého výrobce RM GASTRO. Naše studio představuje revoluční pohled na umění gastronomie a nabízí možnost jak krátkodobých, tak dlouhodobých pronájmů našim partnerům.

Centrem našeho studia je varný monoblok od RM GASTRO, vybaven vším potřebným pro kulinářské mistrovství. S grilovací deskou můžete očekávat skvěle propečené pokrmy, zatímco fritéza vám umožní připravit chutné a křupavé speciality. Díky indukčním vařičům, plynovému hořáku a vařiči těstovin máte možnost experimentovat a tvořit rozmanité pokrmy dle vaší fantazie.

Studio také nabízí chladicí a mrazící zařízení, holdomat pro správné skladování surovin a zajištění ideálních podmínek pro vaše gastronomické výtvory. Multifunkční šoker 1Hundred, konvektomat RM Steambox, automatická fritéza a stolní zařízení rozšiřují spektrum možností pro přípravu pokrmů různých stylů.

Nabízíme nejen prostor pro interní využití, ale i pro naše partnery. S možností krátkodobých či dlouhodobých pronájmů podporujeme kreativitu kuchařů a profesionálů z oboru, aby mohli plně využít potenciál tohoto moderního vybavení. Plánujeme rovněž pořádat gastronomické kurzy a pravidelné ukázkové akce, kde si budou moci zájemci vyzkoušet vše, co naše studio nabízí, a seznámit se s nejnovějšími technologiemi od RM GASTRO.

Pokud máte zájem o krátkodobý či dlouhodobý pronájem našeho studia, neváhejte nás kontaktovat.

Pro více informací a rezervace jsme vám k dispozici na e-mailu studio@agrgastro.cz nebo na telefonním čísle +420 603 813 841.

Těšíme se na společné nezapomenutelné gastronomické zážitky!

 

Zobrazit všechny kurzy