Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 281 869 242
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > E - shop > Pizza program > Pizza pece

Komplexní nabídka služeb


Pizza pece

Návrh, dodávka, montáž a servis profesionálních gastro zařízení pro hotely, restaurace, školy, domovy důchodců. Nerezový nábytek, gastronádoby, hrnce, sklo, porcelán, gastro doplňky.


Pizza pece

V naší široké nabídce elektrických pizza pecí naleznete pece rozpékací, pece doplňkové a pece jednopatrové a dvoupatrové. Jednotlivé pece se od sebe liší svojí kapacitou, vybavením a komfortem obsluhy.

Na základním stupínku nabídky jsou rozpékací pece FP 36, jednopatrová FP 36P a dvoupatrová FP 66R. Pece FP 36P a 66R se ovládají termostatem a časovačem. Pizza se připravuje na šamotových deskách. U dvoupatrového provedení je spodní komora řídící a horní se připíná. Tyto typy pecí jsou vhodné jako doplňkové pro rozšíření nabídky nebo pro rychlá občerstvení, kde se mohou použít při použití obdélníkového plechu i na pečení dalších produktů.

Modely FP 84 R a FP 88 R jsou určeny pro menší provozy a umožňují pečení až 8 pizz o průměru 25 cm nebo 4 o průměru 30 cm. Každá komora má vlastní termostat, středové těleso funguje jako horní těleso pro dolní řídící komoru a jako dolní těleso pro horní komoru.

Pizza pece řady P se nabízejí v jednopatrovém nebo dvoupatrovém provedení. Jedná se o pece pro maximální využívání. Číselné označení pecí deklaruje počet pizz o průměru 32 cm, které se vejdou do jednoho patra. Každá komora má samostatné ovládání, horní a dolní topné těleso, horní a dolní termostat s vypínací teplotou 500°C, samostatné osvětlení jednotlivých komor a dna jsou osazena šamotovými deskami. Ovládací panel je vybaven digitálním teploměrem. Díky termostatům pro jednotlivá tělesa je možné individuálně regulovat teplotu a tím zaručit stejnoměrné pečení na horní a dolní straně pizzy. Pizzy se pečou přímo na šamotových deskách, stav pečení lze kontrolovat okénkem ve dveřích a v případě potřeby se musí pizzy v komoře pootočit či přemístit. Pece jsou nabízeny v jednom provedení povrchové úpravy dveří a to v nerezovém. V případě potřeby lze k jednotlivým pecím objednat podstavce.

Produkty Pizza pece

Záznamov: 33, Zoradiť tovar podľa:

Pizza pece V naší široké nabídce elektrických pizza pecí naleznete pece rozpékací, pece doplňkové a pece jednopatrové a dvoupatrové. Jednotlivé pece se od sebe liší svojí kapacitou, vybavením a komfortem obsluhy. Na základním stupínku nabídky jsou rozpékací pece FP 36, jednopatrová FP 36P a dvoupatrová FP 66R. Pece FP 36P a 66R se ovládají termostatem a časovačem. Pizza se připravuje na šamotových deskách. U dvoupatrového provedení je spodní komora řídící a horní se připíná. Tyto typy pecí jsou vhodné jako doplňkové pro rozšíření nabídky nebo pro rychlá občerstvení, kde se mohou použít při použití obdélníkového plechu i na pečení dalších produktů. Modely FP 84 R a FP 88 R jsou určeny pro menší provozy a umožňují pečení až 8 pizz o průměru 25 cm nebo 4 o průměru 30 cm. Každá komora má vlastní termostat, středové těleso funguje jako horní těleso pro dolní řídící komoru a jako dolní těleso pro horní komoru. Pizza pece řady P se nabízejí v jednopatrovém nebo dvoupatrovém provedení. Jedná se o pece pro maximální využívání. Číselné označení pecí deklaruje počet pizz o průměru 32 cm, které se vejdou do jednoho patra. Každá komora má samostatné ovládání, horní a dolní topné těleso, horní a dolní termostat s vypínací teplotou 500°C, samostatné osvětlení jednotlivých komor a dna jsou osazena šamotovými deskami. Ovládací panel je vybaven digitálním teploměrem. Díky termostatům pro jednotlivá tělesa je možné individuálně regulovat teplotu a tím zaručit stejnoměrné pečení na horní a dolní straně pizzy. Pizzy se pečou přímo na šamotových deskách, stav pečení lze kontrolovat okénkem ve dveřích a v případě potřeby se musí pizzy v komoře pootočit či přemístit. Pece jsou nabízeny v jednom provedení povrchové úpravy dveří a to v nerezovém. V případě potřeby lze k jednotlivým pecím objednat podstavce.