Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 281 869 242
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > E - shop > Barová technologie > Výrobníky ledu

Komplexní nabídka služeb


Výrobníky ledu

Návrh, dodávka, montáž a servis profesionálních gastro zařízení pro hotely, restaurace, školy, domovy důchodců. Nerezový nábytek, gastronádoby, hrnce, sklo, porcelán, gastro doplňky.


 

Výrobníky ledu

Jestliže chcete potěšit Vaše zákazníky v horkých letních dnech chlazenými nápoji a za dlouhých zimních večerů míchanými nápoji, využijete určitě výrobník ledu.

V naší nabídce naleznete výrobníky ledu s produkcí 21 až 155 kilogramů ledových kostek za 24h. Výrobníky ledu jsou celonerezového provedení s výklopnými dveřmi zásobníku na led a produkují kloboučkové kostky ledu nebo plné kostky ledu. Udávané produkce za 24 hodin u jednotlivých typů jsou podmíněny teplotou přívodní vody 7°C a teplotou okolního vzduchu 20°C. Při odchylce těchto hodnot směrem vzhůru klesá výrobní kapacita u všech modelů.

Chlazení výrobníků ledu je vzduchové nebo vodní. Výrobník se vzduchovým chlazením má jednodušší konstrukci, ale je citlivější na okolní teplotu. U vodou chlazených výrobníků ledu je složitější konstrukce, ale jsou méně citlivé na teplotu okolního vzduchu a mají o 5 až10 % větší produkci za 24 hodin. Každý výrobník ledu je vybaven zásobníkem na led, který Vám zajišťuje uchování ledových kostek z období malé spotřeby na období se zvýšenou spotřebou ledu. Chod zařízení je plně automatický.

Další v nabídce jsou výrobníky ledové drtě o kapacitě 90 a 150 kg za 24 hodin. Ledová drť je vyráběna nástřikem vody na chlazený válec a následně je vrstvička ledu seřezávána šnekovým nožem a přes výsypku distribuována do zásobníku.