Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 566 502 630
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > Speciální technologie > Chlazení Friulinox > Rautové linky, vinotéky

pruh_venus1.jpg 

Chlazené prezentační skříně na víno

vinoteky.jpg

V nabídce jsou dva modely klimatizovaných skříní na víno vyrobených z kvalitních materiálů s dřevěnou strukturou a detaily z dřevěného masivu. Jsou určeny především pro uchování a prezentaci veškerých bílých a červených vín. Jejich decetní design a dokonalá povrchová úprava usnadňuje jejich zakomponování do do interiéru hotelů, restaurací, atd.

 

 

Základní technické parametry:

  • Jsou vybaveny osvětlením a zámkem. 

  • Pro dobrou účinnost chlazení a nízkou spotřebu elektrické enerie je chlazený prostor izolován Polyurethanem (bez látek CFKW poškozujících ozónovou vrstvu) s vysokou hustotou vypěňování 42 kg.m-3.

  • Výškově stavitelné nožičky. 

  • V případě opravy chlazení kompletně vyjímatelný chladící agregát.

  • Jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních, ořech a dub.

  • Kapacita jednoprostorové vinotéky je 120 lahví v šikmém uložení. U této skříně lze volit mezi levými nebo pravými dveřními závěsy.

  • Kapacita dvouprostorové vinotéky je 120 + 48 lahví v šikmém uložení. U této vinotéky nelze závěsy dveří měnit.

 

Chlazená prostorová saladeta GIANO

giano.jpgJe vyrobena z kvalitních materiálů s dřevěnou strukturou a detaily z dřevěného masivu. Je určena především pro uchování a prezentaci veškerých čerstvých nebo chlazených potravin v restauracích, hotelích a podobně.

Vana chlazeného prostoru je vyrobena z kvalitní CrNi nerezové oceli AISI 304 18/10 s izolací vypěňovaným polyurethanem bez látek FCKW s vysokou hustotou vypěňování 42 kg.m-3.

Pohledově schovaná kolečka umožňují snadné přemisťování saladet. Elektricky poháněná nástavba s hygienickým zákrytem se zabudovaným osvětlením. Postranní odkládací plochy a další detaily jsou vyrobeny z dřevěného masivu. Saladety jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních, ořech a dub. Vyrábí se ve třech velikostech, pro uložení 4xGN 1/1, 5xGN1/1 a 6xGN1/1.

  

 

Chlazená přístěnná saladeta ULISE

ulise_mistnost.jpgJe vyrobena z kvalitních materiálů s dřevěnou strukturou a detaily z dřevěného masivu. Je určena především pro uchování a prezentaci veškerých čerstvých nebo chlazených potravin v restauracích, hotelích a podobně.

Vana chlazeného prostoru je vyrobena z kvalitní CrNi nerezové oceli AISI 304 18/10 s izolací vypěňovaným polyurethanem bez látek FCKW s vysokou hustotou vypěňování 42 kg.m-3.

Pohledově schovaná kolečka umožňují snadné přemisťování saladet. Elektricky poháněná nástavba s hygienickým zákrytem se zabudovaným osvětlením. Postranní odkládací plochy a další detaily jsou vyrobeny z dřevěného masivu. Saladety sou k dispozici ve dvou barevných provedeních, ořech a dub. Vyrábí se ve třech velikostech, pro uložení 4xGN 1/1, 5xGN1/1 a 6xGN1/1.

Chlazený ostrůvek CRONO

Chlazená saladeta CRONO pro prezentaci a výdej chlazených pokrmů je dimenzována pro uložení 4 ks gastronádob velikosti GN 2/1, hloubky 150 mm. Vana chlazeného prostoru je vyrobena z kvalitní CrNi nerezové oceli AISI 304 18/10 s izolací vypěňovaným polyurethanem bez látek FCKW s vysokou hustotou vypěňování 42 kg.m-3. Hygienický zákryt se zabudovaným osvětlením je elektricky ovládaný a umožňuje chlazenou vanu uzavřít.

crono_mistnost.jpgVe spodní části chlazené vitríny je celkem 7 úložných prostor vybavených dvířky, zásuvkami, případně otevřených. Chlazený bufet je vyroben  z kvalitních materiálů s dřevěnou strukturou a detaily a obvodové odkládací plochy z dřevěného masivu a eloxovaného hliníku. Je určen jako solitérní prvek pro dokonalou prezentaci vystavených pokrmů. Pohledově krytá kolečka umožňují snadné přemisťování saladety. Saladeta je k dispozici ve dvou barevných provedeních, ořech a dub.  

 

Příklad rozložení gastronádob v chlazené vitríně CRONO: rozkres_gn_pro_crono.jpg

 

Self-Service, samoobslužné výdejní linky

Výdejní sestava VENUS umožňuje prezentovat a uchovávat teplé i chlazené pokrmy při samoobslužném výdeji za správných teplotních podmínek.  Výdejní linka může být sestavena libovolně dle přání uživatele. Každý element je samostatně nasvícen, aby vydávané pokrmy byly vhodně prezentovány.

venus.jpg

Každý element výdejní linky, tj. chlazená vitrína, neutrální vitrína a vyhřívaná vitrína, jsou standardně dodávány s odkládacími poličkami širokými 160 mm, na přání 240 mm.

Výdejní linka, event. jednotlivé části, jsou nabízeny buď jako oboustranně přístupné nebo v přístěnném provedení. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu s dřevěnou strukturou. Detaily jsou vyrobeny z masivu. Standarní provedení je ořech a dub.

Chladící okruh je plněn ekologickým chladivem R134a. Všechny části, tj. vana, dveře, bočnice jsou izolovány polyurethanem bez látek FCKW, hustota 42 kg . m3.- Klimatická třída T, do teploty prostředí + 43 °C. Připojení 230 V/1F/50Hz. Vyrobeno podle CE norem.