Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 566 502 630
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > Speciální technologie > Primus

Prádelenská technologie Primus

primus_office_2.jpg

Společnost Primus byla založena v roce 1911 v Belgii jako výrobce praček a myček pro domácnost. Od roku 1970 se firma zaměřila na vybavení komerčních prádelen.

primus_history1.jpgPrimus dnes patří mezi přední výrobce profesionální prádelenské techniky v Evropě se silným zastoupením v Severní Americe, Asii a na Blízkém východě. Společnost mimo jiné vyrábí průmyslové prádelenské stroje pro hotely, restaurace, nemocnice, sanatoria, mincovníkové prádelny a komerční prádelny.


 

 

Produkce společnosti Primus pokrývá celé spektrum vybavení prádelny od odpružených praček s vysokými otáčkami odstředění, přes neodpružené pračky, hygienické bariérové odpružené pračky, až po profesionální bubnové sušiče a korytové i válcové žehliče. Díky síti vlastních distributorů se společnost zaměřuje na tři typy koncových uživatelů: mincovníkové prádelny, vlastní soukromé prádelny a na komerční prádelny. Primus také prodává zařízení průmyslovým prádelnám, větším soukromým prádelnám a čistírnám.
vyrobkova_rada_4.jpg

Vedení společnosti Primus sídlí v Belgii, výroba je soustředěna do moderního výrobního závodu v České republice a společnost disponuje globální sítí distributorů.

pracka_2.jpgPrimus – jako světově uznávaná značka, zaručuje vysokou kvalitu, ekonomičnost a spolehlivost. Primus neustále investuje do vývoje a vylepšení produktů v rámci ochrany životního prostředí, uživatelského komfortu a také hygienických jakostních norem. Ve svém odvětví dnes Primus patří mezi nejvíce inovativní společnosti, především díky výjimečné flexibilní schopnosti reagovat na změnu zákaznických potřeb nebo nové vývojové trendy trhu.

mandly_1.jpgPrimus nabízí kompletní řadu praček, sušiček a žehličů pro širokou škálu konečných spotřebitelů a jejich požadavků na kvalitu. Rozsah a šíře jeho sortimentu je ojedinělá a nemá konkurenci. Primus také neustále pracuje na vývoji nových produktů pro alternativní specializované trhy a na rozvoji své zákaznické základny.

modry_oblouk.jpg

Více informací o výrobcích Primus zde ...