Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 566 502 630
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > Speciální technologie > Electrolux Professional

Electrolux Professional

Electrolux Professional

Electrolux - Vedoucí firma na světovém trhuElectrolux - Vedoucí firma na světovém trhu

Electrolux je vyhledáván zákazníky, kteří řeší ty nejsložitější problémy týkající se přípravy pokrmů v podnicích veřejného stravování na celém světě. Dodává každý rok více než 55 milionů výrobků svým zákazníkům ve více než 100 zemích světa.

Více informací zde ...


Nová řada modulárních varných zařízení 900XP & 700XPNová řada modulárních varných zařízení 900XP & 700XP

Electrolux, na základě více jak 70 let zkušeností s vývojem a výrobou modulárních varných zařízení, uvádí nyní na trh zcela nové řady 900XP & 700XP. Světová novinka – PowerGrilHP s novým sálavým systémem ohřevu, „Ref-freezer"

Více informací zde ...


Přehled produktů Electrolux ProfessionalPřehled produktů Electrolux Professional

Kompletní a technické informace ke všem zařízením Electrolux Professional, včetně rozkresů, připojovacích míst apod. Varné technologie, chladící technika, mytí skla a nádobí, dynamická příprava pokrmů, vše na jednom místě.

Více informací zde ...


Prospekty, katalogyProspekty, katalogy

Pod tímto odkazem jsou k dispozici veškeré prospektové materiály k jednotlivým výrobkovým řadám Electrolux professional. Materiály jsou uvedeny v mnoha jazycích včetně češtiny.

Více informací zde ...


VideaVidea

Jednou z možností seznámení s technickým řešením Electrolux professional jsou zde uvedená videa. Nová řada konvektomatů TouchLine, představení výkonných myček nádobí, stroje pro přípravu zeleniny a další

Více informací zde ...


Novinky a událostiNovinky a události

Zde jsou pravidelně k dispozici nové události ze světa Electrolux Professional a představeny inovativní a pokrokové technologie, které novým způsobem řeší efektivní přípravu pokrmů v těch nejnáročnějších podmínkách.

Více informací zde ...