Obchod: +420 566 502 634-5
Servis: +420 566 502 630
E-mail: agrgastro@agrgastro.cz
Právě se nacházíte: Úvod > Novinky > Konvektomat Touchline

Konvektomat Touchline

Konvektomat Touchline

touchline_5.jpgKonvektomat air-o-steam Touchline přináší jednoduchost, intuitivní obsluhu konvektomatu, možnost okamžitého používání bez nutnosti studování dlouhých a komplikovaných návodů k obsluze.

Konvektomat air-o-steam Touchline přináší dramatickou změnu v doposud používaných pohledech na technologii vaření.

Na základě zkušeností, názorů a podnětů kuchařských specialistů z celého světa odpovídá nyní konvektomat air-osteam skutečným potřebám uživatelům ze všech typů gastronomických provozů.

Rozlučte se s obvyklým nastavováním, složitým programováním, neustálou kontrolou celého průběhu vaření. Konvektomat air-o-steam Touchline přináší vše, co potřebujete: uživatelsky přívětivý ovládací panel používá stejnou technologii jako intuitivní vyhledávání na displejích mobilních telefonů. Můžete si vybrat ze 3 varných režimů: Automatický, Programový nebo Manuální. Objevte jednoduchost, pokrok, výkon a spolehlivost konvektomatů Electrolux Touchline.

Konvektomat air-o-steam Touchline vyhovuje restauracím s rychlou obsluhou, velkokapacitním provozům a dokonce i špičkovým restauracím s nejzkušenějšími šéfkuchaři. Se systémem Touchline jsou průběžné kontroly úpravy, stejně jako mnoho rutinních postupů a složité programování, konečně minulostí:

maso.jpg 

Vždy ideální podmínky pro přípravu pokrmů!

Od dokonale nakynutých koláčů až po šťavnatá a křehká kuřata, bez ohledu na to, kolik jich budete péci najednou, s rychlým a snadným čištěním po skončení pracovního dne!

  • Ideální prostředí pro přípravu pokrmů.
  • Přesné řízení klimatu uvnitř komory za všech podmínek.
  • Konstantní výkon, nezávislý na množství připravovaného pokrmu, vždy zajistí stejnou šťavnatost, opečení a křehkost.
  • Úspory energie a vody díky výkonnému bojleru, který vyrábí pouze přesné množství potřebné páry,v závislosti na uvolňování vlhkosti ze samotného pokrmu.

 Jak?

  • air-o-clima přímo měří skutečnou vlhkost uvnitř varné komory a průběžně reguluje výkon a klapku tak, aby docílil optimálního výkonu a požadovaného výsledku
  • air-o-clima automaticky reguluje přívod čerstvého vzduchu, nastavuje ideální dávkování páry a také reguluje nadměrnou vlhkost

Lambda sonda

lambda.jpgLambda sonda je elektronické zařízení, které analyzuje podíl kyslíku v prostředí komory.

Je to jediný systém na trhu (patentovaný), který zaručuje přesné a aktuální měření vlhkosti varné komory, čímž se zajistí konstantní výsledky vaření, nezávislého na množství a kvalitě potravin.

* Patent (EP0701388B1 a EP0653593B1a obdobné skupiny

 

Automatický režim      Programový režim         Manuální režim

touchline_6.jpg     touchline_7.jpg     touchline_8.jpg

  

Automatický režim

Perfektní řešení pro zákazníky, kteří začínají objevovat kouzlo konvektomatů. Konvektomat myslí za vás, funguje jako skutečný šéfkuchař! 

Automatický režim je nejsnadnější způsob přípravu pokrmů. Hlavní nabídka je rozčleněna do 8 různých kategorií typů pokrmů a obsahuje navíc 3-speciální cykly (nízkoteplotnípečení/vaření přes noc, regenerace a kynutí těst). Konvektomat Air-o-steam Touchline za vás na všechno dohlíží, zatímco Vy se můžete věnovat jiným činnostem. Vyberte pouze typ pokrmu, úroveň propečení/způsob tepelné úpravy a stiskněte tlačítko Start.

Čas, teplotu a ideální klima pak konvektomat nastaví automaticky. Všechny ideální hodnoty budou nepřetržitě regulovány. Všechny recepty byly testovány a optimalizovány zkušenými kuchaři Electroluxu, kteří zaručují nejlepší kvalitu za všech okolností. 

auto_-_ryze.jpg     auto_-_kure.jpg

auto_-_vejce_se_slaninou.jpg     auto_-_moucnik.jpg

 

Programový režim

Programový režim vám umožňuje uložit vaše osobní nastavení a recepty a tím kdykoliv a kdekoliv zopakovat vaše odzkoušené postupy na jiném konvektomatu air-o-steam Touchline.

Programový režim je ideálním řešením, pokud potřebujete recepty opakovat a standardizovat. Konvektomat air-o-steam Touchline nabízí prostor pro 1.000 receptů, které mohou být uloženy v USB klíčence a replikovány nebo zaslány prostřednictvím e-mailu, což zajišťuje jednotnost a stejné normy vaření a chutí i v různých provozovnách v rámci jednoho řetězce.

Máte jistotu, že výsledek vaření bude vždy dokonalý. Kuchaři stačí vybrat recept a stisknout tlačítko Start. Konvektomat Touchline se postará o zbytek!

 program_pizza.jpg    program_ryba.jpg

 program_lotrinsky_kolac.jpg    program_dort.jpg

 

Manuální (expertní) režim

Manuální režim představuje tradiční způsob vaření pro všechny zkušené kuchaře, kteří chtějí mít konvektomat "pod palcem" a zároveň dohlížet na každodenní rutinu kuchyně. Konečný výsledek musí být vždy vynikající. 

Dokonalé řízení teploty, času, klimatu varného prostoru a rovnoměrného rozložení teply jsou nutné. Konvektomat Air-o-steam Touchline kontroluje, optimalizuje a reguluje proces přípravy pokrmu (teplota bojleru, vlhkost, teplota v jádru pokrmu, apod.) 10 krát za sekundu, což znamená 600 krát za minutu, nebo 36.000 krát za hodinu!

 manualni_testoviny.jpg    manualni_bazant.jpg

 manualni_chrest.jpg    manualni_muffiny.jpg 

 

hd.jpgŽádné ovládací knoflíky, žádná tlačítka, žádné komplikace. Displej konvektomatu je velký a jasný, ve vysokém HD rozlišení dotykové obrazovky (Touch screen), vyvinutý ve spolupráci s jednou z nejvýznamnějších softwarových firem v tomto oboru. Varné režimy, teplota a čas jsou jasně viditelné na větší vzdálenost i při extrémních úhlech pohledu.

 

otisk_prstu.jpgOvládací panel může být plně individualizován. Můžete zobrazit pouze Vámi preferované funkce a nastavení, např. deaktivovat startovací funkce a spustit konvektomat okamžitě po zavření dveří; zobrazit jen recepty na týdenní menu a skrýt všechny další atd. nebo podle schopností obsluhujícího pesonálu. 

 

usb.jpg"Noste si svůj konvektomat vždy u sebe". Uložením vašich osobních receptů a nastavení do USB klíčenky máte svoje podklady vždy u sebe s možností zálohování, kopírování do jiných konvektomatů TouchLine kdekoliv na světě.

 

 

 

HACCP a konvektomat Electrolux Touchline patří k sobě.

maso_-_fsc.jpgNeměli bychom snad každému zaručit bezpečné a zdravé jídlo? Konvektomat Touchline to usnadní. Jediný konvektomat na trhu s funkcí 100% certifikované bezpečnosti potravin dle HACCP norem díky automatické FSC kontrole potravin (Food Safe Control)!

Funkce Food Safe Control zajišťuje celkovou bezpečnost tepelné úpravy potravin    v souladu s normami HACCP. Stačí si vybrat kategorii potravin z hlediska rizikovosti a FSC (Food Safe Control) se postará o zbytek. Když je aktivována funkce Food Safe Control, propočítává řídící jednotka konvektomatu Touchline vývoj křivky teploty v jádru pokrmu a na základě jejího průběhu a absolutních hodnot rozhodne, zda-li teplená úprava byla dostatečná na to, aby byla zajištěna dostatečná úroveň mikrobiologické bezpěčnosti.

 

graf_emise_z_plynu.jpgVysoká účinnost a nízké emise.

Unikátní plynové hořáky (v komoře a v bojleru konvektomatu) v kombinaci s výměníkem tepla zvýšují účinnost přenosu tepla do komory. Jsou navrženy tak, aby měly nejvyšší účinnost a ušetřily až 20% spotřeby plynu oproti tradičním hořákům.

Nejlepší ve své třídě!

Konvektomat Electrolux má 10 krát nižší hodnoty, než požaduje Gastec Limit QA a 100 krát nižší než Gas European Standard Limit.

 

display_uspory.jpgJediný konvektomat, který se vás zeptá, jak moc chcete uspořit.

Zelený přístup znamená, že konvektomat aktivně pracuje s úsporami energií a vody. Díky tzv. funkcím Green Spirit lze dosáhnout až 25%* úspor na spotřebě oplachových prostředků, energie a vody při automatickém mytí komory, snížit až o 50% * provozní náklady a navíc přispět k ochráně životního prostředí.

 

 

myti_komory.jpgPlně automatický systém mytí komory.

Pro plně automatické a bezproblémové čištění vnitřního prostoru komory konvektomatu stačí pouze vybrat odpovídající cyklus a stisknout ikonu Start.

Vestavěný a snadno použitelný: bez instalace přídavných zařízení nebo nástavců

4 přednastavené cykly: od 32 minut až do 104 minut, zabraňují zbytečnému plýtvání detergentů a vody

Automatické ochlazování varné komory konvektomatu zajistí vždy ideální teplotu pro působení detergentů

Automatický stand-by režim: není nutné čekat až do konce mycího cyklu

Bezpečný: v případě výpadku elektrického proudu v průběhu mytí, bude následně automaticky aktivován oplachový režim na odstranění možných zbytků mycích prostředků z komory.

 


 

Konvektomaty Electrolux Touchline jako na dlani:

ikona_touchline.jpg     touchline_na_dlani.jpg    touchline_symboly_vyhod.jpg

   Video prezentace                Prospekt                     Prezentace